Dla wielu osób remont łazienki oznacza często całkowitą wymianę instalacji, która dotychczas funkcjonowała w pomieszczeniu. Zmieniamy wanny na prysznice, bo są wygodniejsze, ale również i bardziej ekonomiczne w wykorzystaniu wody. Często jednak pragniemy niepotrzebnie oszczędzić i wybieramy takie produkty, które potem nie całkiem spełniają nasze oczekiwania.

Tymczasem istnieje coraz większa rzesza producentów oferująca nie tylko produkty doskonałej jakości, ale również dodatkowe usługi związane z ich montażem. Przykładowo, marka Radaway znana jest nie tylko z tego, że tworzy rozmaite brodziki oraz inne instalacje łazienkowe, ale również zapewnia pełną gamę usług, począwszy od profesjonalnych pomiarów, a skończywszy na wykończeniach i montażach.

Różne typy brodzików

brodzik prysznicowyPrzede wszystkim marka Radaway oferuje szeroki zakres rozmaitych usług oraz produktów, które może zaoferować osobom zainteresowanym nowoczesnymi rozwiązaniami łazienkowymi. Przede wszystkim są to zarówno kabiny prysznicowe, jak również parawany nawannowe czy brodziki prysznicowe. W ten sposób można wybrać nie tylko ciekawą aranżację wykorzystującą standardowe rozwiązania prysznicowe, ale również i alternatywne pomysły, które będą wykonane w sposób trwały i zadowalający pod względem funkcjonalności, jak i estetyki. Do tego dobrać można akcesoria marki Radaway, które pozwolą na wykorzystanie atrakcyjnych dodatków we wnętrzach zaplanowanych dokładnie do tego, czego potrzeba w konkretnych warunkach montażowych. Dostępne produkty tego producenta można znaleźć m.in. na stronie: http://www.fajnalazienka.com/firm-pol-1284729204-RADAWAY.html.

Usługi dodatkowe

Przede wszystkim marka Radaway to dodatkowe usługi, które mogą urozmaicić ofertę samych nowoczesnych produktów. Są to certyfikowani instalatorzy, którzy przede wszystkim mogą nie tylko najpierw zmierzyć odległość niezbędną do instalacji produktów, ale i potem je odpowiednio zamontować, jednocześnie tym samym podtrzymując ofertę gwarancyjną. Przedłużona gwarancja to kolejny element marki Radaway, który będzie przekonywał klientów zastanawiających się nad wykorzystaniem rozwiązań tej właśnie firmy.