Niewielki metraż

Wyposażenie domu wpływa na jakość życia. Schody spiralne, które zajmują zbyt dużo przestrzeni są niefunkcjonalne, jednakże źle dostosowane względem między innymi rozmiaru stopni mogą prowadzić do niskiego komfortu ich użytkowania, a w konsekwencji upadków i ześlizgnięć. Nawet schody drewniane, które nie będą zeszlifowane i polakierowane mogą przyczynić się do nieprzyjemnych zdarzeń, jeśli będą źle zaprojektowane.

Tworząc projekt domu, zastanawiając się nad wyposażeniem należy wziąć pod uwagę przestrzeń, która pozostaje w okolicach schodów. Ich prawidłowe ustawienie umożliwia wkomponowanie schowków, wieszaków lub komórki do przechowywania różnych rzeczy. Schody zabiegowe ustawione w sposób nieprzemyślany mogą zabrać więcej przestrzeni niż tradycyjne schody. Ich nieprawidłowe ustawienie może powodować, że miejsce pod nimi, jak i na około nich będzie zupełnie bezużyteczne.

Małe powierzchnie są ciekawe względem ich urządzania. Zarówno schody, jak i urządzenia sanitarne przysparzają zagwozdki w kwestii ich prawidłowego ustawienia. Pięknie i zmyślnie wykonane schody drewniane jeszcze w trakcie stawiania domu mogą stanowić jeden z ważniejszych jego elementów stanowiący integralną całość w budynkiem.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów