Jakie są typy wpustów dachowych?

wpust dachowyWyróżniamy następujące rodzaje wpustów dachowych: z poziomym oraz pionowym odprowadzaniem wody. W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do wpustów: kratki zabezpieczające, kratki do izolacji płynnej, kratki metalowe i plastikowe oraz opaski szybkogrzejne.

Wpusty dachowe TOP są uniwersalne. Nadają się idealnie do dachów zielonych oraz do wszelkich rodzajów pokryć dachowych. Montuje się je mechaniczne. Są ogrzewane i ocieplane. To obecnie najlepszy sposób w jaki można połączyć pokrycie dachowe z rurą spustową. Ważną zaletą jest termoizolacja, a także wbudowany, zamknięty w sposób hermetyczny, system grzewczy. Jego podstawowym składnikiem jest odpowiedni przewód grzejny. Zasilany jest za pomocą prądu zmiennego.

Antyprzelewowe wpusty dachowe pozwalają odprowadzać wodę z płaskich dachów. Wyróżniają się stabilnością oraz elastycznością wymiarów. Cechują się dużą wytrzymałością na działanie czynników chemicznych, atmosferycznych, ozonu oraz promieni UF. W naszej ofercie znajdują się wpusty dachowe o różnych średnicach.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*