Okno dachowe Fakro to zapewnienie mieszkańcom domu naturalnego oświetlenia. Korzystanie z światła dziennego nie tylko redukuje koszty energii i zużycie energii, ale również zmniejsza zapotrzebowanie na niezrównoważoną moc, która obecnie mogłaby zaszkodzić środowiska na świecie.

Energia słoneczna jest nieograniczonym zasobem

Energia słoneczna nie powoduje szkodliwych emisji, nie wymaga transportu lub rurociągów, takich jak energia elektryczna. Instalacje solarnego ogrzewania wody zainstalowane w coraz to większej ilości domów przyczyniają się do zmniejszenia zużycia energii w gospodarstwach domowych i uzależnienia od narodowych toksycznych paliw kopalnych.

Dlaczego okna dachowe Fakro? Optymalne światło dzienne!

okna dachoweWiększość z nas poszukuje domów, w których jest wiele światła. Okno dachowe Fakro pomaga zrównoważyć oświetlenie w pomieszczeniu, redukując odblaski i przekształcając pomieszczenia mieszkalne w bardziej otwarte, bardziej bezpieczne przestrzenie.

Okno dachowe Fakro pomaga oszczędzać pieniądze

Dzięki tym oknom oszczędzasz pieniądze dzięki niższym rachunkom za energię. Możesz także mieć potencjalne korzyści i zalety podatkowe, instalując produkty kwalifikowane do takich korzyści dodatkowych.

Wysokiej jakości, energooszczędne świetliki są ważną częścią budowy dzisiejszych zielonych domów. Okna dachowe i tunele słoneczne redukują koszty oświetlenia i zużycia energii. Wywietrzniki świetlne minimalizują zapotrzebowanie na klimatyzację i wentylatory podczas cieplejszych miesięcy.

Wentylacja

Okno dachowe zainstalowane w odpowiedni sposób to taki pasywny klimatyzator. Poprzez efekt kominowy lub wydechowy, ciepłe powietrze jest wyciągane przez otwór wentylacyjny, zapewniając chłodzenie i świeże powietrze w całym domu.

Prywatność

Domy są budowane bliżej siebie, a kwestia równowagi w dostarczaniu wystarczającej ilości naturalnego światła i prywatności ma coraz większe znaczenie. Dlatego 65 procent domowych nabywców żąda światła z góry otrzymywanego przez świetliki w łazience, w pokoju, gdzie prywatność i światło mają największe znaczenie.