agrowłóknina ściółkującaKażda osoba kochająca ogród i uprawianie na nim roślin poza klasycznymi metodami może sięgać również po rozwiązania nowoczesne technologicznie, których mamy pod dostatkiem. To chociażby agrowłóknina ściółkująca – materiał doskonale sprawdzający się zarówno w przypadku małych domowych upraw, jak również tych komercyjnych w szklarniach.

 

Agrowłóknina ściółkująca działa w niezwykle prosty sposób. Punktowo w miejscu jej wyłożenia podnosi temperaturę podłoża, oraz jego wilgotność. Dzięki temu w tym miejscu, gdzie wyłożymy tą specjalną siatkę osiągniemy znacznie lepszy efekt wzrostu w naszych roślinach. Dzięki tak prostemu rozwiązaniu będziemy w stanie osiągnąć znacznie bardziej zadowalające efekty nawet na glebach, które wcześniej nie radziły sobie z wydawaniem odpowiednich dla nas plonów.

 

Rozwiązania w ogrodnictwie takie jak agrowłóknina brązowa są doskonałym sposobem na zwiększenie zbiorów, oraz sprawienie, by wszystkie nasze rośliny znacznie szybciej rosły w miejscu wyłożenia agrowłókniny. To nowoczesne i technologicznie zaawansowane rozwiązanie służące zarówno na wielkich uprawach jak i w małych ogrodach prywatnych.