Podczas urządzania łazienki natrafić możemy na wiele interesujących ofert z odpowiednim sprzętem od kabin prysznicowych po drobne uszczelki. W wyborze najczęściej kierujemy się ceną, jednak pod uwagę warto brać również jakość prezentowanego asortymentu. Jedną z bardziej cenionych marek na rynku jest Sanswiss, znana już w całej Europie.

Szwajcarski profesjonalizm

SanswissFirma ta swoją karierę rozpoczęła w Szwajcarii i bardzo szybko rozprzestrzeniła się na całą Europę. Również w Polsce posiada swój oddział, który mieści się w Wałbrzychu. Powstała ona w 1981 roku, lecz na początku zajmowała się przemysłem motoryzacyjnym. Właściciel postanowił jednak rozszerzyć swą działalność o branżę sanitaryjną, co spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Wszystko to możliwe było dzięki stosowaniu najnowszych technologii, a także estetycznemu wzornictwu. Kabiny prysznicowe marki Sanswiss to precyzja wykonania i bardzo wysoka jakość, nic więc dziwnego, że wielu ludzi się na nie decyduje. Duże zyski i nasilenie produkcji spowodowały, że wybudowano w Europie największą halę produkcyjną, zajmującą aż dziesięć tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Dzięki temu na rynku pojawiły się kolejne produkty, które do tej pory cieszą się ogromną popularnością. Rosnące zainteresowanie firmą Sanswiss spowodowało otworzenie nowych oddziałów.

Najwyższej jakości produkty

Prysznice oraz wiele innych niezbędnych dodatków tej marki charakteryzują się nie tylko trwałością oraz starannością wykonania, ale również modnym wyglądem. Produkty te są wykorzystywane również przez profesjonalnych architektów wnętrz, co świadczyć może o ich wysokiej jakości. Nowoczesne rozwiązania, które stosowane są przez szwajcarską firmę, doceniają nie tylko klienci. Sanswiss otrzymał już wiele nagród za swe produkty, co z całą pewnością jeszcze bardziej przyczyniło się do wzrostu zainteresowania. Do prezentowanych przez markę produktów zaliczyć możemy nie tylko całe komplety prysznicowe, ale również pojedyncze elementy. W szerokiej ofercie znaleźć można syfony, czy brodziki. Cały asortyment cechuje trwałość, najnowsze wzornictwo oraz oczywiście funkcjonalność. Kabiny prysznicowe wyposażone są w najnowszą technologię, dzięki czemu korzystanie z nich na co dzień gwarantuje największą dawkę komfortu. Wielość wzorów umożliwia również dopasowanie poszczególnych części do znajdujących się w łazience sprzętów, co jest dużym atutem. Warto wybrać produkty marki Sanswiss, by móc przez długi okres cieszyć się modnie urządzoną łazienką, wyposażoną w najlepszy sprzęt.