motyle dekoracyjneChciałbyś niewielkim nakładem kosztów odmienić swoje mieszkanie? Nadać mu wyrazu, uczynić je wyjątkowym, ożywić? Świetną propozycją jest umieszczenie dekoracji na jednej ze ścian. Na rynku znajdziemy mnóstwo propozycji, a fachowe gazety prześcigają się w kreowaniu trendów, dlatego bez trudu znajdziemy coś, co zaspokoi nasze potrzeby i wpisze się w nasze gusta. Jedną z dekoracji, która jest prawdziwym krzykiem mody są motyle dekoracyjne.

Szablonów z motylami jest mnóstwo, jednak idealną alternatywą jest ich własnoręczne wykonanie, dzięki czemu mocno obniżymy koszty. Wystarczy odrysować dowolny kształt, wyciąć, a następnie stworzyć własną kompozycję, która zachwyci domowników i gości. Motyle będą wspaniałą ozdobą sypialni, przedpokoju, czy salonu - nadadzą lekkości, subtelności, a dzięki temu, iż zrobimy je sami, będą też źródłem samozadowolenia. Minimalny koszt, a efekt przerośnie wszelkie wyobrażenia. Mogą być małym akcentem tuż przy kominku, czy na głównej ścianie pokoju dziennego, ale mogą też być główną ozdobą mieszkania.

W zależności od potrzeb można dobrać pasującą kolorystykę, czy wielkość i podziwiać niesamowity efekt, który będzie się cieszył niemałym zainteresowaniem osób przebywających w gustownie odmienionym wnętrzu.