Motyle dekoracyjne

motyle dekoracyjneChciałbyś niewielkim nakładem kosztów odmienić swoje mieszkanie? Nadać mu wyrazu, uczynić je wyjątkowym, ożywić? Świetną propozycją jest umieszczenie dekoracji na jednej ze ścian. Na rynku znajdziemy mnóstwo propozycji, a fachowe gazety prześcigają się w kreowaniu trendów, dlatego bez trudu znajdziemy coś, co zaspokoi nasze potrzeby i wpisze się w nasze gusta. Jedną z dekoracji, która jest prawdziwym krzykiem mody są motyle dekoracyjne.

Szablonów z motylami jest mnóstwo, jednak idealną alternatywą jest ich własnoręczne wykonanie, dzięki czemu mocno obniżymy koszty. Wystarczy odrysować dowolny kształt, wyciąć, a następnie stworzyć własną kompozycję, która zachwyci domowników i gości. Motyle będą wspaniałą ozdobą sypialni, przedpokoju, czy salonu - nadadzą lekkości, subtelności, a dzięki temu, iż zrobimy je sami, będą też źródłem samozadowolenia. Minimalny koszt, a efekt przerośnie wszelkie wyobrażenia. Mogą być małym akcentem tuż przy kominku, czy na głównej ścianie pokoju dziennego, ale mogą też być główną ozdobą mieszkania.

W zależności od potrzeb można dobrać pasującą kolorystykę, czy wielkość i podziwiać niesamowity efekt, który będzie się cieszył niemałym zainteresowaniem osób przebywających w gustownie odmienionym wnętrzu.