Urządzanie domu jest jednym z najprzyjemniejszych momentów przed wprowadzeniem się. Dobór podłóg, mebli, koloru ścian czy kafli, wymaga wiele kreatywności oraz wyczucia dobrego smaku.

Charakteru każdemu pomieszczeniu ( kuchnia, jadalnia, salon a nawet sypialnia) dodadzą krzesła. Na rynku jest w czym wybierać. Począwszy od stylu, poprzez kolor a kończąc na rodzaju i barwie tapicerki. Jeżeli chodzi o materiał z którego może być wykonany stelaż, to mamy do wyboru: drewno, stal, tworzywo sztuczne.
Do małych mieszkań w bloku znakomicie nadadzą się krzesła sztaplowane. Ich zaletą jest to, że można je składać jedno w drugie. Takie rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić mnóstwo miejsca np. w małej kuchni.

Zawsze modne i pasujące niemal do każdego wnętrza są krzesła drewniane. Ich kolor zależy od rodzaju drewna z jakiego zostały wykonane. Nadadzą wnętrzu elegancji i ponadczasowości. Ze względu na brak obicia, powinny być bardzo dobrze wyprofilowane.
Najczęściej wybieranymi krzesłami do mieszkań są tapicerowane. Jednak w tym wypadku trzeba liczyć się z tym, że są one trudne do utrzymania w czystości - zwłaszcza te z jasnym obiciem. Dlatego też warto zdecydować się na te wykonane ze skóry czy eko-skóry. Utrzymanie ich w czystości będzie dużo prostsze.