dekoracje z lnuChociaż obecnie straciły na znaczeniu, dekoracje z lnu są nadal bardzo piękne i praktyczne. Warto do nich wrócić, zwłaszcza, jeśli chcemy przystroić wnętrze nastawione na naturalność. Len może mieć różne odcienie, zależy to od tego jak został potraktowany materiał. Wszystkie rodzaje są jednak piękne, jeśli zostaną dobrze wykorzystane we wnętrzu. Wśród dostępnych na rynku produktów lnianych warto zwrócić uwagę czy wykonane są przez polskich producentów. W internecie znajdziemy niewiele sklepów, które promują polskich produkty, dlatego warto zajrzeć na pohlandia.com - bogata oferta dekoracji lnianych rodzimego pochodzenia na pewno zadowoli nawet najbardziej wybrednych klientów.
Najbardziej znaną, prostą, a także efektowną dekoracją z lnu są serwetki. Można oczywiście wykonać je samodzielnie, jednak nie każdy ma do tego cierpliwość. Na szczęście jest wiele osób, które zajmują się rękodziełem i mogą one wykonać dla nas serwetki z odpowiednim motywem. W przypadku wnętrz, które są w kolorach naturalnych, warto postawić na naturalne, białe wzory.
Z lnu można wykonać również dekoracyjne woreczki, w których nie tylko świetnie prezentują się niektóre prezenty (takie jak na przykład zestaw kosmetyków naturalnych) ale również są one doskonałe jako odświeżacze. Wystarczy nasypać do nich odpowiedni zestaw ziół i schować do szafy, by móc cieszyć się pięknym zapachem.
Prawdziwi miłośnicy rękodzieła mogą samodzielnie zrobić lub kupić również piękne firanki, poszewki na poduszki czy serwetki wykonane właśnie z lnianych nici. Podkreślają one naturalny styl i zamiłowanie właścicieli mieszkania do pięknych drobiazgów.