Wilgoć a problemy zdrowotne

Jeżeli doskwierają ci problemy z reumatyzmem czy z reakcjami alergicznymi, nie lekceważ tego – negatywny wpływ na twoje zdrowie może mieć nadmierna wilgoć w twoim domu.

metylan stop wilgociTrzeba wiedzieć, że każdego dnia sami przyczyniamy się do nadmiernego wzrostu wilgoci w naszych mieszkaniach: pranie, gotowanie, kąpiel czy prysznic – wszystkie te codzienne czynności generują duże ilości pary wodnej. Oprócz tego dochodzą jeszcze/czynniki niezależne od nas – porowata struktura ścian oraz wszelkie pęknięcia i zarysowania na ich powierzchni sprawiają, że wilgoć swobodnie przedostaje się z zewnątrz, do powierzchni w pomieszczeniach. Także błędy konstrukcyjne fundamentów, takie jak niewłaściwa hydroizolacja, pozwalają na przenikanie wód gruntowych i opadowych.

W dłuższej perspektywie czasu nadmierna wilgoć może wywołać bardzo poważne problemy zdrowotne – astma oskrzelowa czy przewlekłe zapalenie stawów to tylko niektóre z nich. Problem nadmiernej wilgoci można jednak rozwiązać. Na rynku dostępne są preparaty, takie jak Metylan STOP Wilgoci, które bardzo skutecznie regulują poziom wilgotności powietrza i pozwalają utrzymać go na stałym, optymalnym poziomie.

Nie ryzykuj zdrowiem swoim i swojej rodziny. Zredukuj poziom wilgoci, pozbądź się przykrych zapachów i ciesz się zdrową i komfortową przestrzenią w swoim domu. Od teraz jest to prostsze z Metylanem STOP Wilgoci.

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów